Фестиваль культур народів світу “СВІРЖ 2010” переноситься

Ідея Фестивалю культур народів світу “СВІРЖ” полягає у створенні особливого культурного середовища, місця, де можна побачити світ очима інших народів, відкрити для світу найкращі музичні надбання України.

Незважаючи на те, що на цей рік була складена насичена музично-мистецька програма, продумане планування території, на якій проводиться Фестиваль, погоджені всі адміністративні питання, пов’язані з проведенням Фестивалю, ми прийшли до висновку, що не зможемо провести у заплановані терміни Фестиваль культур народів світу “СВІРЖ” на достатньо високому якісному рівні, чого вимагає від нас концепція Фестивалю.

Тому оргкомітет фестивалю прийняв рішення про перенесення Фестивалю на жовтень 2010. Фестиваль відбудеться можливо у зміненому форматі, зумовленому іншими погодними умовами.

Висловлюємо подяку подяку всім шляхетним виконавцям, що погодилися виступати на Фестивалі на благодійних засадах, а також всім, хто погодився підтримати надалі фестиваль.

Про точний час і місце проведення буде відомо пізніше.

Фестиваль Свірж 2010

Состоится ли фестиваль Свирж 2010?

Шановні гості Фестивалю «Свірж»!

Ви можете вплинути на формування програми Фестивалю 2010. Просимо надсилати свої листи зі списком хедалйнерів, яких ви би хотіли побачити на наступному Фестивалі. В порядку, що спадає. Наприклад:

 1. Ніно Катамадзе
 2. Здоб ші Здуб
 3. Енвер Ізмайлов

Список може бути довшим і включати молоді гурти. Листи приймаються за адресою svirzh@gmail.com до 31 серпня включно. В темі обов’язково пишіть «Програма 2010».

Дякуємо!

Вхід на Фестиваль здійснюється за квитками, попередньо придбаними у організаторів або концертних кас. Вартість, умови та послуги читайте у розділі КВИТКИ

Ви можете купити квитки безпосередньо на вході до Фестивалю. Вартість 3-денних квитків складатиме 250 грн. ФАН-зона, 1000 грн. ВІП-зона. Вартість одноденних квитків — 125 грн. ФАН-зона, 500 грн. — ВІП-зона. Вартість наметового квитка на 1 день складає 10 грн., на весь час перебування — 30 грн.

Фестиваль проводить попередню реєстрацію для створення максимально комфортних умов для відвідувачів та для якісних послуг, виходячи з кількості попередньо придбаних квитків. Додаткову кількість людей, які купуватимуть квитки на самому Фестивалі, оргкомітет визначає на свій розсуд. Кількість охочих придбати квитки на місці може бути більше, ніж розраховано організаторами. Фестиваль не буде нехтувати якістю обслуговування заради більшого прибутку.

Реєстрація починається 30 липня з 08.00 ранку

Радимо всім гостям Фестивалю здійснити заїзд 30 липня, щоб встигнути зареєструватись, поставити намет, адаптуватись та в п‘ятницю зранку включитись у фестивальні забави. Це також розвантажить черги.

Проїзд:

Дивіться сторінку про транспорт.

Проживання:

— наметове містечко. Дивіться умови та послуги у розділі КВИТКИ

— готелі м. Львова. Ми рекомендуємо такі готелі:

 Назва  Адреса  Контакти
Відень Проспект Свободи, 12 тел. + 38 (032) 244-43-14, 244-43-15
факс + 38 (032) 244-43-16
e–mail: wienhotel@mail.lviv.ua
Замок Лева Вул. Глінки, 7 тел. (032) 238-61-15; 238-61-16; 297-15-63
e-mail: info(at)lioncastle.lviv(dot)ua
 Leopolis Вул.. Театральна, 16 Tel: +380 32 295 95 00
Fax:+380 32 295 95 99
E-mail: hotel@leopolishotel.com
Нтон Вул. Шевченка 154 б Тел.: +38 032 233 7172,
+38 032 231 4931,+38 032 233 1138
Тел./факс: +38 032 233 3123
Ел. пошта: hotelnton@mail.lviv.ua
Палада Вул. Зелена, 498  тел.: +38 (032) 243-75-63, тел./моб: +38 (067) 339-97-59
Старий Краків Вул. Шпитальна, 21  тел.+38 032 297-16-30
факс .+38 032 255-09-95
e-mail: staryikrakiv@ukrpost.ua

Завантажити повний список готелів Львова та околиць

Виїзд:

Фестиваль рекомендує гостям відбути 3 серпня, починаючи з ранку і до 17.00 години вечора. Це дозволить Вам бути на всій програмі Фестивалю та відпочити. Кількість проведених ночей – 2, 3 чи 4, — не впливає на вартість наметового квитка.

Автобуси до Львова курсуватимуть весь час.

Фестиваль «Свірж-2009»: офіційні пояснення невдачі

Армине Габриелян сообщает о закрытии Свирж 2009

Розуміючи всю відповідальність за зіпсований настрій та змарновані сподівання відвідувачів, організатори фестивалю „Свірж” вважають за потрібне надати офіційні пояснення тому, що сталося. Річ у тім, що свої фінансові зобов’зання фестиваль розраховував з огляду на 30 тис. відвідувачів протягом усього фестивалю. В дійсності ж протягом перших двох днів відкритої реєстрації відвідувачів приїхало на порядок менше, близько 4-5 тисяч, а 1 серпня гостей прибувало ще менше. Через недоліки організації робота та охорона реєстрації не була налагоджена добре. Нам відомо про наявність випадків несанкціонованого продажу пропускних браслетів і втрати коштів через це, що збільшило фінансові проблеми фестивалю.

Через це ми не змогли сплатити чергову частину грошей за послуги технікам, тому Головна так Рок-сцени були відключені та почали розбиратися.

Програма першого фестивального дня була повністю виконана, а у другий день ми зробили усе можливе, аби максимально перенести обіцяну програму на фолк-сцену, яка працювала до 5-ї ранку, і де все-таки виступили гурти „Mad Heads XL”, “Zdob si Zdub”, “Figli di madre ignota” та інші. Ми висловлюємо подяку гуртам, які погодилися виступати за відсутності належної винагороди та обіцяних умов, а також компанії “ArtMax Engineering”, яка забезпечувала роботу фолк-сцени, зазнаючи значних фінансових втрат.

На разі ми аналізуємо всі наші помилки та прорахунки і сподіваємося, що згодом зможемо дати більш чіткі та конкретні пояснення. Всіх, хто залишився незадоволеним ходом фестивалю та бажає повернути витрачені на квиток кошти, просимо надсилати заявки на нашу електронну адресу svirzh@gmail.com . Вважаємо за необіхідне повідомити, що фестиваль 2010 року, провести який, попри відсутність перспектив отримати прибуток, ми вважаємо своїм обов’язком перед людьми, буде проходити за умов стовідсоткових інвестицій та повної фінансової гарантії виконання програми.

Просимо вибачення в усіх тих, хто постраждав через нас цього року.

З повагою,

оргкомітет фестивалю „Свірж”

С 31 июля по 2 августа 2009 состоится музыкальный фестиваль «Свирж-2009»

Музыкальный фестиваль Свирж 2009

Международный этнический фестиваль, основанный 2009 года в селе Свирж Перемышлянского района Львовской области проходил с 31 июля по 2 августа.  «Свирж 2009» из-за финансовых трудностей закончился скандалом, было выполнено лишь часть запланированной программы. Трехдневный «Свирж-2010» планируют провести от 30 июля по 1 августа 2010 в Вышгородском районе, в 15 км от Киева у берегов Киевского водохранилища

Среди участников 2009 должны быть:

 1. Нино Катамадзе & Insight
 2. Пелагея
 3. «Здоб ши Здуб»
 4. ,«Юркеш»
 5. Сезария Эвора
 6. Тарас Чубай и «Плач Иеремии»
 7. «Вопли Видоплясова»
 8. «ФлайzZzа»
 9. «Флит»
 10. «Пиккардийская терция»
 11. «Esthetic Education» и другие.

Программа Фестиваля была разделена на несколько основных жанров: музыка, танцы, театр, литература. Быть 4 концертные площадки: Главная сцена, Рок сцена, Фолк сцена, Духовная сцена.

Было запланировано более 60 концертов на 3 сценах; литературные, танцевальные и игровые площадки, десятки мастер-классов и сотни метров выставочных площадей, а также полный спектр услуг для гостей фестиваля, включая палаточный городок, паркинг и все сопутствующие услуги.

Участникам предлагалось поселиться в палаточном городке и в течение трех дней петь, танцевать и развлекаться.

Течение и срыв фестиваля
Еще до начала фестиваля были опасения из-за цены на билеты на музыкальные площадки (от 200 грн. На все 3 дня), тогда как большая часть украинских музыкальных фестивалей под открытым небом (open-air) является бесплатной.

31 июля 2009
Открытие фестиваля состоялось в пятницу, 31 июля — одним из участников открытия была Нино Катамадзе. Ей единственной гонорар выплачено в полном размере.  Программа первого фестивального дня была полностью выполнена.

1 августа 2009
Уже на второй из запланированных трех дней (1 августа) техники начали разбирать Главную сцену и Рок-сцену. В итоге из трех анонсированных работал только одна площадка — Фольк-сцена.

Примерно в 8 вечера в субботу на сцене появилась координатор фестиваля Армине Габриэлян (руководитель продюсерской компании «Габри», которая выступила организатором мероприятия). Под свист публики она сообщила, что фестиваль прекращает работу из-за недостатка финансирования.

На Фольк-сцене концерты проводили до 5 утра, и там же выступили группы «Mad Heads XL», «Zdob şi Zdub», «Figli di madre ignota», гитарист Энвер Измайлов и некоторые другие. Также бесплатно согласился выступить украинский рокабилли-группа «От Винта».

Группы «Esthetic Education» и «Флит», которые отказались выступать без гонорара, «МОИ смесь», Сезария Эвора и многие другие музыканты так и не сыграли на «Свирж».

Итоги
Фестиваль организовывал продюсерский центр «Габри», директор — Армине Габриелян.

Организаторы не привлекли крупных инвесторов до его проведения, ограничившись рядом небольших компаний-спонсоров. Они надеялись перекрыть свои расходы благодаря продаже билетов, но этого не произошло.

«Фестиваль рассчитывал … на 30000 посетителей в течение всего фестиваля. В действительности же в течение первых двух дней открытой регистрации посетителей приехало на порядок меньше, около 4-5 тысяч, а 1 августа гостей пришло еще меньше. Из-за недостатков организации работа и охрана регистрации не была налажена хорошо. Нам известно о наличии случаев несанкционированной продажи пропускных браслетов и потери средств из-за этого … »- заявили организаторы фестиваля.

Организаторы выразили благодарность компании «ArtMax Engineering», которая устанавливала сцены и как можно дольше обеспечивала работу фолк-сцены, претерпевая значительные финансовые потери. По предварительным подсчетам ущерб «ArtMax Engineering» составляют 700 тыс. Гривен. Богдан Дзюнько, представитель «Артмакс», сослался на молодость, неопытность и непрофессиональность организаторов: «Организацией фестиваля занимались молодые и непрофессиональные люди, средний возраст которых 20 лет».

Зато оргкомитет обвиняет во всем местные власти и компанию «ArtMax Engineering», которая устанавливала сцены: «Председатель сельского совета Свиржа фактически поступила мошенничество — она ​​убедила нас взять в аренду землю, на которой проходило мероприятие. Подготовила договор и взяла деньги из оргкомитета (к счастью, не всю сумму), хотя земля фестиваля — вне населенного пункта … Компания «ArtMax Engineering», которая обеспечивала фестиваль технически, монтировала сцены, после первых переговоров стала повышать цену на свои услуги. Впоследствии, во второй день фестиваля, без предупреждений люди «Артмакс» начали демонтаж сцен … »

Фестиваль культур народів світу СВІРЖ 2009

Розклад виступів на Свірж 2009

Головна сцена

День 1
18.00 Аулі (Латвія)
19.00 Kroke (Польща)
20.00 Little Cow (Угорщина)
21.00 ОтВінта (Україна)
22.00 Ніно Катамадзе & INSIGHT (Грузія)
00:00 Eastblok Music DJ Team (Німеччина)

День 2
17.00 Енвер Ізмайлов (Україна)
18.00 Піккардійська Терція (Україна)
19.00 Figli di Madre Ignota (Італія)
20.00 Mad Heads XL (Україна)
21.00 Пелагея (Росія)
22.15 Здоб ші Здуб (Молдова)
00:00 Eastblok Music DJ Team (Німечина)

День 3
18.00 AtmAsfera (Україна)
19.00 Юркеш (Україна)
20.00 The Klezmatics (США)
21.00 Cankisou (Чехія)
22.00 Cesaria Evora (Капе Верде)
00.00 Speed Caravan (Франція)

Рок сцена

День 1
17:00 Село і Люди
17:45
18:30 Пропала Грамота
19:15 Флайзза
20:00 Гуцул Каліпсо
20:45
21:30 Оркестр Янки Козир
22:15 Юркеш
23:15 Тарас Чубай та гурт «Плач Єремії»

День 2
17:00 Метелики
17:45 Чарзілля
18:30 PoliКарп
19:15 КоралЛі
20:00 Дримбададзига
20:45 Тінь Сонця
21:30 Воанергес
22:15 Фліт
23:15 Воплі Відоплясова

День 3
17:00 Singleton
17:45 Ми100
18:30 Самі Свої
19:15 Quinsberry Shot
20:00 Еренеріа
20:45 Animals’ Session
21:30 YouCrane
22:15 Димна Суміш
23:15 Esthetic Education

Фолк сцена

День 1
13:00 Ансамбль корінного співу с. Лагодів
13:30
14:00 Транскапела (Польща)
14:45 Контрабас (м. Полтава)
15:30 PoliКарп (Україна)
16:15 Affabre Concinui (Польща)
17:00 Нігунім (Україна)

День 2
13:00 Свята Ватра (Україна-Естонія)
13:45
14:30 Бачівчанка, ансамбль корінного співу с.Бачів (Львівська область)
15:00 Стрибожі Внуці
15:30 Гудаки
16:00 Саламат Садикова (Киргизстан)
16:45 Конкорд (Україна)

День 3

13:00 Жіночий ансамбль автентичного співу с. Іванівка, Перемишлянського р-н
13:30 Божичі
14:00 Алтай Кай (Росія)
15:00 Рун
15:45 Verlibena
16:30 Бурдон

Танцювальна сцена
День 1
09:00 Йога
10:00 Школа українського традиційного танцю м. Київ
11:00 Афро-арабський фьюжн
12:00 Свята Ватра (Україна-Естонія)

18:00 Середньовічні танці
19:00 Аргентинське танго
20:00
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча

День 2
09:00 Йога
10:00 Нігунім, єврейські танці
11:00 Бурдон
12:00 Афро-арабський фьюжн
18:00 Рун, ірландські танці
19:00 Середньовічні танці
20:00 Вірменські танці
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча

День 3
09:00 Йога
10:00 Середньовічні танці
11:00 Вірменські танці
12:00 Аргентинське танго
17:30 Алтай Кай (РФ), семінар з горлового співу та народних інструментів
18:00 Гудаки
19:00
20:00
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча

Духовна сцена, церква біля Замку
День 1
12:00 Конкорд (Україна)
День 2
12:00 Affabre Concinui (Польща)
День 3
12:00 Божичі (Україна)

Театр
Ніч 1
Театр пластичних мистецтв «Академія Руху»
Ніч 2
Театр пластичних мистецтв «Академія Руху»
Ніч 3
Театр пластичних мистецтв «Академія Руху»

Література

День 1
День 2
День 3

Майстер-класи, Виставка, ігри та розваги постійно протягом 3 днів

Свирж — место, где пройдет музыкальный фестиваль

Свирж это небольшое село в Перемышлянском районе Львовской области с небольшим количеством жителей (ок. 800) и с большим количеством лет истории (впервые упоминается в 1427 году).

А Свиржский замок, безусловно, один из самых красивых в Украине. Радует, прежде всего то, что сооружение достаточно хорошо сохранилась (конечно же, извне), что встречается не так уж часто.

Красоты и живописности замковые придает то, что расположен он в чрезвычайном месте: на холме на берегу озера. Когда подъезжаешь к нему, то нельзя точки зрения отвести. Кстати, подъехать к замку можно следующим образом: с АС-5 во Львове (расположена в районе с романтическим названием ДСК) едут автобусы в сторону Перемышлян. Садитесь в автобус и езжайте минут сорок, пока не узнаете собственно сам замок (обычно узнаете по фотографиям с нашего сайта). Выходите на остановке возле костела и идете удобной дорогой к замку.

Кстати, по дороге встретите еще одну очень красивую достопримечательность — костел Успения Пресвятой Богородицы, построенный в 1546 году в стиле ренессанс. От костела к замку когда вел подземный ход, но мы можем спокойно пройти верхом.

Справа от замка сохранились остатки оборонной башни, построенной еще в 1484 году. Ну, понятно, что сам замок был построен тогда же, хотя до нас дошел, как и большинство настолько древних памятников, в сильно перестроенном виде.

Перестроек замок подвергался неоднократно: в 1530 году (об этом свидетельствует надпись над одной из ворот), после татарского и турецкого нашествий протяжении XVII в. (Конечно, тогда замок сильно пострадал), в XIX и ХХ веках после пожаров. В 70-х годах ХХ века замок «снимался» в кино о Боярского-д’Артаньяна.

Сейчас, как уже было сказано выше, замок снаружи выглядит очень прилично. Но только издалека. К сожалению, замок был закрыт, и внутрь невозможно было попасть. Хотя чувствовалось, что там кто-то невидимый копается. Видимо, строители раз перестраивают замок по вкусу нового владельца. Говорят, что он продан в частное владение. Надеюсь, что его все же не обнесут пятиметровой забором с колючей проволокой и бультерьеры. Хотя в нашей стране все возможно. Такой сценарий даже наиболее вероятен. К сожалению.

Это мы говорим к тому, что время спешить вам в Свирж, потому что есть вариант, что не удастся его увидеть вблизи. Много потеряете. Правда.

Де придбати квітки на Свірж в Київі та інших містах

Україна

м.Київ та Київська область
Каси компанії kvytky.ua

ТЦ «Піраміда», empik. Адреса: вул. Мішуги, 4. Контакти: 8 (044) 286 70 73. Графік роботи: з 10:00 до 22:00
ТРЦ «Магелан», empik. Адреса: вул. Глушкова, 13-Б. Контакти: 8 (044) 286 70 73. Графік роботи: з 9:00 до 21:00
Сільпо, ringoo. Адреса: вул. Суворова, 4. Контакти: 8 (044) 286 70 73. Графік роботи: з 10:00 до 21:00
ТЦ «Ашан», ringoo. Адреса: пр-т Московский, 15а. Контакти: 8 (044) 286 70 73. Графік роботи: з 09:30 до 22:00
Сільпо, ringoo. Адреса: вул. Драйзера, 21. Контакти: 8 (044) 286 70 73. Графік роботи: з 10:00 до 21:00
ТЦ «Материк», ringoo. Адреса: Дніпровська набережна, 33. Контакти: 8 (044) 286 70 73. Графік роботи: з 10:00 до 22:00
Магазин «Книгарня Є». Адреса: вул. Лисенка, 3. Контакти: 8 (044) 286 70 73. Графік роботи: з 9:00 до 21:00
Сільпо, ringoo. Адреса: вул, Боженко, 107. Контакти: 8 (044) 286 70 73. Графік роботи: з 10:00 до 21:00

Сільпо, ringoo. Адреса: пров. Карельский, 3. Контакти: 8 (044) 286 70 73. Графік роботи: з 10:00 до 21:00

Київська область

ТЦ»Термінал», ringoo. Адреса: вул. Київська, 316. Мicто: Бровари, Київська обл. Контакти: 8 (044) 286 70 73
Графік роботи: з 11:00 до 21:00

Литва

Росія

Польща

Де придбати квітки на фестиваль «Свірж»

Україна

Київ
М. Арсенальна
Сільпо
Магазин мобільної та цифрової техніки ringoo
(недалеко від Палацу Піонерів та Транспортного університету)
Квитки продаються в магазині ringoo на касі
Вул.. Суворова, 4 10:00 — 21:00
М. Осокорки
ТЦ «Материк», 1 поверх
Магазин мобільної та цифрової техніки ringoo
Квитки продаються в магазині ringoo на касі
Дніпровська набережна, 33 10:00 — 22:00
М. Чернігівська
Сільпо
Магазин мобільної та цифрової техніки ringoo
Квитки продаються в магазині ringoo на касі
пров. Карельський, 3 10:00 — 21:00
М. Либідська
Сільпо
Магазин мобільної та цифрової техніки ringoo
Квитки продаються в магазині ringoo на касі
вул. Боженка, 107 10:00 — 21:00
ж/м Троєщина
Сільпо
Магазин мобільної та цифрової техніки ringoo
Квитки продаються в магазині ringoo на касі
вул. Драйзера, 21 10:00 — 21:00
ТЦ «Квадрат», 1 поверх
Магазин мобільної та цифрової техніки ringoo
Квитки продаються в магазині «Ringoo» на касі
вул. Гната Юри, 20 10:00 — 21:00
М. Позняки
ТЦ «Піраміда», 1 поверх
Книжковий магазин empik
Квитки продаються в магазині empik на касі
вул. Мішуги, 4 10:00 — 22:00
ж/м Теремки
ТРЦ «Магелан», 3 поверх
Книжковий магазин empik
Квитки продаються в магазині empik на касі
вул. Глушкова, 13-Б 09:00 — 21:00
М. Золоті ворота
Книжковий магазин «Книгарня Є»
Квитки продаються в магазині на касі
вул. Лисенка, 3 09:00 — 21:00
М. Контрактова площа
Книжковий магазин «Книгарня Є»
Квитки продаються в магазині на касі
вул. Спаська, 5 09:00 — 21:00
М. Мінська
ТРЦ «Dream Town», 1 поверх
Магазин «Твоя преса» (атріум «Китай»)
Квитки продаються в магазині «Твоя преса» на касі
просп. Оболонський, 1-Б 10:00 — 22:00
М. Петрівка
ТЦ «Ашан»
Магазин «Твоя преса»
Квитки продаються в магазині «Твоя преса» на касі
просп. Московський, 15-А 10:00 — 22:00
М. Золоті ворота, М. Хрещатик
Молодий театр
Квитки продаються в касі театру
вул. Прорізна, 17 11.00 — 15.30
17.00 — 19.30

м. Бровари, Київська обл.

ТЦ «Термінал», 1 поверх
Магазин мобільної та цифрової техніки ringoo
Квитки продаються в магазині ringoo на касі
вул. Київська, 316 11:00 — 21:00
 Львів
ЦУМ
Магазин мобільної та цифрової техніки ringoo
Квитки продаються в магазині ringoo на касі
вул. Княгині Ольги, 106 з 10:00 до 20:00
Сб. з 10:00 до 19:00
Нд. з 11:00 до 19:00
Львівський муніципальний театр
Квитки продаються в касі театру
вул. Городоцька, 36 з 11:00 до 18:00
Пн. Вихідний
Львівська філармонія
Квитки продаються в касі філармонії
вул. Чайковського, 7 з 11:00 до 18:00
обід з 14:00 до 15:00
Пн. Віхідний
Сoffee to go «I like»
Квитки продаються на касі
вул. Староеврейска, 4 з 9:00 до 22:00
 Чернігів
Квиток Сервіс
(підземний перехід, вихід до готелю «Україна»)
перехрестя пр. Миру та пр. Перемоги, підземний перехід Пн-Пт 11:00-19:00
Сб, Нд 10:00-17:00

Білорусь

www.kvitki.by

Виставка культур народів світу на фестивалі Свірж

Виставка культур народів світу відбувається у рамках Свірзького фестивалю 31 липня – 2 серпня.

Орієнтовна кількість учасників – 300.

Час роботи Виставки – щодня з 10.00 до 20.00.

Учасники Виставки:

 • Рекордингові компанії, продюсерські центри, музичні виконавці.
 • Посольства, культурні центри, діаспори.
 • Майстри та компанії, що виготовляють народні одяг, взуття, аксесуари, посуд та кераміку, продукцію для дому.
 • Туристичні компанії
 • Видавництва та ЗМІ.
 • Національні кухні та продукти харчування.
 • Художні майстерні.

У 2009 році Фестиваль надає найвигідніші умови участі!

Фестиваль надає:

1. Виставкову площу, де учасник може представити свою компанію у довільній формі. Дозволяється продаж продукції.
      2. Можливість безкоштовного входу 2 представників організації-учасника (для майстрів — 1) на всі заходи Фестивалю, а саме:
—          концерти,
—          виставку,
—          майстер-класи, ігри,
—          літературні читання та презентації.
 1. Місце для встановлення житлових наметів.
 2. Організаційну підтримку на всіх стадіях.
 3. Включення в рекламно-інформаційну кампанію, в т.ч. інтернет та поліграфічну продукцію. 
 4. Диск Фестивалю у подарунок.

Реєстраційний внесок:

— для МУЗИЧНИХ КОМПАНІЙ та КНИГОВИДАВЦІВ, КУХОНЬ та ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ, ТУРАГЕНЦІЙ складає 500 грн.

— для ПОСОЛЬСТВ, КУЛЬТУРНИХ ЦЕНТРІВ та ДІАСПОР — 250 грн.

Внесок не сплачують МАЙСТРИ, ХУДОЖНІ МАЙСТЕРНІ.

Внесок для ЗМІ полягає в інформаційній підтримці Фестивалю.

Для майстрів! Для подачі заявок контактуйте з координатором програми паном Олексієм Долею, 80667210398

Фестиваль «Свірж»  оголошує набір волонтерів

Фестиваль «Свірж»  оголошує набір волонтерів

Волонтерська праця – це не тільки допомога, але й безцінний досвід, можливість познайомитися з різними людьми, долучитися до різних культур, і побачити на власні очі, що саме відбувається за лаштунками фестивалю.

Волонтери будуть працювати в одній дружній команді, отримають продукцію з символікою Фестивалю (футболка, кепка, також  диск); отримають безкоштовно вхідний квиток на всі 3 дні фестивалю та місце для намету.

Сфери робіт для волонтерів:

1.      Реєстрація відвідувачів та продаж квитків й атрибутики фестивалю./ Надання необхідної довідкової інформації учасникам та гостям фестивалю.

2.      Допомога в облаштуванні  та розміщенні гостей у наметовому містечку.

3.      Нагляд за паркінгом та іншими об’єктами на території фестивалю.

4.      Допомога в організації роботи дитячого садочку та нагляд за дитячими майданчиками.

5.      Допомога в організації діяльності сценічних майданчиків, допомога у роботі з артистами.

6.      Нагляд за ігровими майданчиками та виставковою зоною.

Усі бажаючі стати волонтером фестивалю мають:

1.      Бути вільними у період  – з 29 липня по 3 серпня.

2.      Досягти повноліття

3.      Володіти українською та англійською мовами

4.      Мислити позитивно

5.      Заповнити анкету волонтера та надіслати іі координатору – Катерині Шевцовій на адресу kshevtsova@gmail.com

До 15 липня буде розміщений договір, який організатори фестивалю підпишуть з кожним волонтером. Координатор волонтерської програми із радістю відповість на Ваші питання.

Катерина Шевцова  kshevtsova@gmail.com